RIVNE IRIS. Iриси з Австралії та СШA +380961793353 +380991498790 rivneiris@gmail.com НRIVNE IRIS. Iриси з Австралії та СШA
RIVNE IRIS. Iриси з Австралії та СШA Іриси
від оригінаторів

Про наш магазин

Ласкаво просимо до нашого інтернет магазину!

Наша історія розпочалася майже 10 років тому, коли в саду зацвів перший Ірис. Магія цієї квітки вразила нас настільки, що вже за декілька років кожен куточок нашої ділянки прикрашав його Величність Ірис!

Але по справжньому ми відкрили ірисовий всесвіт, коли познайомилися з Lesley та Barry Blyth, Paul Black та Tomas Johnson, Mike Sutton, сім’єю Schrener. Ми перетворили захоплююче хобі в пристрасть, а пристрасть в сімейну справу. 

Наш сад знаходиться в мальовничому селі Дубрівка, Рівненської області, що на Заході України. 

З гордістю констатуємо, що колекція на сьогоднішній день нараховує майже 500 найновіших сортів. Всі 500 сортів надійшли зі Сполучених Штатів Америки та Австралії, що забезпечить 100% відповідність та чистоту сорту! І ми на цьому не зупинимося. Гарантуємо, що новинки передових селекціонерів світу потраплять на ринок України, та до вас, дорогі наші клієнти.

Щоб ви отримали високоякісний матеріал, який стійкий до хвороб, не містить шкідників, витривалий до погодніх умов, ми слідкуємо за нашими ділянками на протязі всього сезону та використовуємо найсучасніші засоби агротехніки.

Якщо ви справжній поціновувач ірисів, то можете впевнено розраховувати на нас, щоб отримати прекрасні, життєздатні іриси!

На використання фото з інших сайтів отримано дозвіл авторів.